MBA Automatyzacja Procesów Biznesowych – PL

MBA Automatyzacja Procesów Biznesowych – PL

Rekrutacja otwarta! Start studiów od października 2024.

Tryb studiów: weekendowy (online – Teams)
Czas trwania:
10 miesięcy (2 semestry)
Wymiar godzin:
180 godzin
Język wykładowy:
polski

Absolwenci naszych studiów MBA mogą zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa i są zwolnieni z obowiązku zdawania egzaminu.

O studiach

MBA Automatyzacja Procesów Biznesowych to doskonała możliwość rozwoju kompetencji w dziedzinie szeroko pojętej automatyzacji oraz wykorzystania oprogramowania wspomagającego realizację procesów biznesowych. Celem studiów jest zapoznanie z aktualnymi trendami poprzez wyjaśnienie podstawowych pojęć związanych z automatyzacją, przedstawienie stosowanych narzędzi oraz poznanie rekomendowanego zastosowania wybranych metod, koncepcji i oprogramowania w organizacji. 200 godzin intensywnych zjazdów prowadzonych w formie wykładów i warsztatów prowadzonych w całości przez praktyków biznesu zakończonych uzyskaniem świadectwa studiów podyplomowych MBA oraz certyfikatu Analityka ds. automatyzacji procesów biznesowych.

Mając na uwadze satysfakcję uczestników studiów kluczowymi zagadnieniami są: zarządzanie procesami, strategia automatyzacji, zarządzanie automatyzacją w organizacji, stosowanie BI, RPA, Process Mining, BPMN 2.0, Power Apps oraz omówienie tematów powiązanych z zagadnieniem automatyzacji. Kompleksowość programu studiów pozwala dedykować je osobom, które zarządzają dowolnymi procesami lub grupą procesów w organizacji: Finanse, HR, IT, Logistyka, Księgowość, Sprzedaż, Produkcja, Dystrybucja, Obsługa Klienta, Zarządzanie dokumentacją, Raportowanie oraz tym, które odpowiedzialne są za optymalizację procesów i zarządzanie projektami w organizacji

Dlaczego MBA Automatyzacja procesów biznesowych we Wrocławskiej Akademii Biznesu?

 • UiPath, Celonis, YDAY jako partnerzy strategiczni
 • Świadectwo ukończenia studiów MBA wydane przez WAB
 • Certyfikat Analityka ds. Automatyzacji procesów biznesowych wydany przez YDAY
 • Prowadzone zajęcia przez doświadczony zespół praktyków biznesu
 • Precyzyjnie wyselekcjonowany materiał dydaktyczny
 • Nawiązanie na rozwój kompetencji poszukiwanych obecnie na rynku pracy
 • Poznanie dziedziny przyszłościowej
 • Wykorzystanie wieloletnich doświadczeń Wrocławskiej Akademii Biznesu w realizacji studiów MBA dla sektora biznesu przy tworzeniu kierunku MBA

I SEMESTR

II SEMESTR

Łączna ilość godzin podczas studiów – 180h

*Zastrzegamy sobie prawo do zmiany programu studiów

 Rok akademicki / academic year  2024/2025Daty zjazdów / dates of classes
I SEMESTR1.26-27.10.2024
2.16-17.11.2024
3.30.11-1.12.2024
4. 14-15.12.2024
5.11-12.01.2025
6.25-26.01.2025
II SEMESTR1.08-09.03.2025
2.22-23.03.2025
3.05-06.04.2025
4.26-27.04.2025
5.17-18.05.2025
6.31.05-1.06.2025

Opłaty za studia

WalutaOpłata administracyjna1 rata2 raty4 raty8 rat
PLN50019 90010 4485 3482 736

Opłaty za studia należy wnosić na indywidualne konto otrzymane wraz z decyzją o przyjęciu na studia. Do czasu otrzymania konta indywidualnego wpłaty można dokonywać na konto podane poniżej. W tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz nazwę studiów.

Bank Ochrony Środowiska S.A.
PL 60 1540 1030 2103 0004 9462 0001


Dofinansowanie i zniżki

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

W ramach nowej perspektywy finansowej 2021-2027 na rozwój kompetencji i kwalifikacji za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych, przeznaczonych zostanie prawie 7 mld zł. Składają się na to środki z szesnastu programów regionalnych i krajowego programu Fundusze Europejskie na rzecz Rozwoju Społecznego.

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych jest w Bazie Usług Rozwojowych dzięki czemu możesz dofinansować swoje studia podyplomowe!

Aby uzyskać szczegóły dofinansowania skontaktuj się z odpowiednim URZĘDEM PRACY podlegającym pod Twój adres zameldowania lub skorzystaj z pomocy ZIELONEJ LINII.

ZNIŻKA EARLY BIRD

Zarejestruj się wcześniej i zyskaj dodatkowy rabat!

 • do 30 czerwca – 2 000 PLN
 • 1 lipiec – 15 wrzesień – 1 000 PLN

ZNIŻKA FIRMOWA

 • Zniżka dla pracowników tej samej firmy aplikujących na studia MBA w tym samym czasie – 15%
 • Zniżka dla pracowników firm współtworzących programy studiów MBA – 10%, a także ich stałych klientów – 5%.

ZNIŻKA DLA ABSOLWENTÓW

Zniżka dla absolwentów Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu / Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych – 10% oraz zwolnienie z opłaty administracyjnej

ZNIŻKA RODZINNA

 • Zniżka dla członków rodzin decydujących się podjąć studia MBA w tym samym czasie – 10%
 • Zniżka dla członków rodzin podejmujących studia MBA w kolejnych 2 edycjach – 10%

* Powyższe zniżki się nie łączą.

Proces rekrutacji i kompletowania dokumentów

 1. Wypełnij formularz zapisów.
 2. Skompletuj wymagane dokumenty rekrutacyjne:
  • Podanie o przyjęcie na studia 
  • 1 zdjęcie w formie papierowej (35×45 mm) 
  • Zdjęcie w formie elektronicznej
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia (+oryginały dokumentów do wglądu)*
  • Suplement lub wyciąg z indeksu – dla kończących studia od 2005 r. (+oryginały dokumentów do wglądu)*
  • CV
  • Podpisana umowa o naukę – 2 egz. 
  • Dowód wniesienia opłaty wpisowej
  • Podpisane Zarządzenie Rektora WAB w sprawie opłat za naukę
  • Informacja dot. wystawienia faktury
 3. Dostarcz dokumenty rekrutacyjne:
  • osobiście do Centrum Studiów MBA i Podyplomowych (pokoje 3/13 i 3/14)
  • drogą pocztową
   Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
   ul. Ostrowskiego 22
   53-238 Wrocław

   z dopiskiem „Centrum Studiów MBA”
  • skanem na adres [email protected]

*Oryginały należy dostarczyć do biura MBA (pok. 3/14) najpóźniej podczas pierwszych zajęć.

KONTAKT:  

pokoje 3/13 i 3/14
tel. +48 71 333 11 81
kom. +48 535 161 561
e-mail [email protected]
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Jagoda Żywczyk
Koordynator ds. Studiów MBA
e-mail [email protected]

Regina Stelmaszyk
Specjalista ds. Studiów MBA
e-mail [email protected]

DR EWELINA SIAMA

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku pełniąc role managera zarządzania procesami, programami, biurem projektów, lss master black belt’a, , analityka biznesowego, konsultanta oraz nauczyciela akademickiego wyspecjalizowanego w obszarze zarządzania procesami, optymalizacji, tranzycji, transformacji, centralizacji, outsourcingu oraz automatyzacji. 

Obecnie jest właścicielką firmy YDAY specjalizującej się we wdrażaniu zarządzania procesami, w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych oraz projektów mających na celu zmniejszenie śladu węglowego organizacji. 

W 2014 roku uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, na podstawie rozprawy “Wpływ zarządczych narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) na sprawność systemu zarządzania przedsiębiorstwem”. Praca doktorska została wyróżniona przez Radę Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.


BARTOSZ CZAPIEWSKI

Ekspert w dziedzinie wizualizacji danych i Business Intelligence. Od 10 lat pracuje na technologiach Microsoft, umożliwiających automatyzację procesów raportowania użytkownikom: Power Query, Power Pivot, Power BI. Zdobywał doświadczenie w wielu międzynarodowych firmach (Wizzair, Allianz, JTI), które z powodzeniem wykorzystuje jako trener wiodący w Akademii SkuteczneRaporty.pl.

Bartosz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Zarządzanie i Marketing. Prowadzi 2 blogi: SkuteczneRaporty.pl i ExcelBI.pl. W jego szkoleniach na żywo i online wzięło udział ponad 50 000 osób.


GRZEGORZ STRUŚ

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej oraz Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Brał udział w szeregu certyfikowanych szkoleń z zakresu zarządzania projektami i programami (m.in. Prince2, MSP) oraz budowaniem relacji z klientami (m.in. Customer Centric Selling).

Od 2019 roku jest współwłaścicielem firmy doradczej Sands Partners specjalizującej się we wdrażaniu narzędzi automatyzujących procesy sprzedaży. Wcześniej pracował jako Dyrektor Programu Transformacji cyfrowej a także zarządzał operacyjnie 400 osobowym zespołem programistycznym. W latach 2010-2013 prowadził działania z zakresu rozwoju sprzedaży usługi informatyczno-doradczych, a między 2008 a 2010 pełnił role analityka i kierownika projektu w organizacji specjalizującej się w automatyzacji przemysłowej. 

Brał udział jako prelegent w wielu konferencjach m.in. Agile By Example a także pełnił rolę sędziego w wydarzeniach Start Up Week Wrocław.  Prywatnie ojciec 2 dzieci i zapalony motocyklista i koszykarz-amator.


MICHAŁ GRZYBOWSKI

Michał Grzybowski posiada 13-letnie doświadczenie w branży IT pełniąc w tym czasie role Analityka Biznesowego, Analityka Systemowego, Scrum Mastera, Kierownika Projektu,  Architekta Korporacyjnego oraz Managera IT dla zespołów odpowiedzialnych za rozwój systemów w obszarze  sprzedaży i obsługi klienta. Ekspert IT, który może pochwalić się skutecznymi wdrożeniami systemów IT usprawniającymi procesy biznesowe w branży finansowej, automotive oraz utilities. Specjalizuje się w usprawnianiu organizacji poprzez wykorzystanie technologii IT, transformacji architektury, wsparciu wdrożeń oraz w realizacji strategii cyfrowej transformacji.

Michał Grzybowski jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej kierunku Informatyka oraz kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Projektami, studia podyplomowe w zakresie Zarządzanie Architekturą i Zasobami IT na Politechnice Warszawskiej oraz program managerski prowadzony przez ICAN Institute & Harvard Business Review Polska. Ponadto posiada certyfikaty z obszarów zarządzania projektami, zarządzania zmianą i ryzykiem, zarządzania procesami i ładem IT w organizacjach.
Pasjonat zwinnych organizacji, Managementu 3.0 oraz zwinnego podejścia do rozwoju oprogramowania.


RAFAŁ SIAMA

Business Delivery Manager w obszarze rozwiązań ICM/SPM odpowiedzialny za usprawnianie procesów operacyjnych i wspieranie strategii biznesowej. Posiada 10-letnie doświadczenie pełniąc role Kierownika Projektów i Analityka Biznesowego. Praca dla wielu polskich i międzynarodowych firm pozwoliła mu nabyć kompetencje z obszarów analizy biznesowej, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, wdrażania informatycznych systemów prowizyjnych i robotyzacji procesów biznesowych (RPA).

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów związanych z modelowaniem procesów, wdrażaniem notacji BPMN 2.0 oraz przygotowywaniem dokumentacji procesowej.

Rafał Siama jest absolwentem studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, kierunku Zarządzanie Projektami. Ponadto posiada certyfikaty z obszarów zarządzania projektami i RPA: UiPath, BluePrism, IBM, Symphony Ventures oraz PRINCE2 Foundation.


DR ALEKSANDRA TYSZKIEWICZ

Aleksandra posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych firmach. Swoją karierę rozpoczęła od budowania Business Support Service w niemieckiej firmie produkcyjnej. Po ośmiu latach przeniosła się do sektora finansowego, gdzie zrealizowała wiele programów transformacyjnych na całym świecie. Aleksandra zdobyła praktyczne doświadczenie w zakresie strategii i rozwoju biznesu, globalnego zarządzania programami i portfelem projektów(także w grupach roboczych obejmujących różne lokalizacje), inicjatywach doskonalenia procesów, szkoleniach i rozwoju pracowników, zarządzaniu wiedzą. Obecnie jest zatrudniona w Atos, gdzie jest odpowiedzialna za rozwój Praktyki Digital Transformation Consulting w oparciu o posiadaną wiedzę praktyczną, ale także rozumiejąc aktualne potrzeby biznesowe i rynkowe. Aktywnie angażuje się w wiele działań, takich jak przegląd i projektowanie portfolio, zarządzanie wydajnością, nowe rozwiązania, oferty. Należy dodać, że jest uznawana przez Sąd Okręgowy w Polsce za biegłego sądowego w zakresie finansów. Stale doskonali swoją wiedzę teoretyczną: doktorat z finansów, MBA, Leading in the digital Age na Harvardzie, studia negocjacyjne w Yale Business School, obecnie Gold – Atos Program for Talents.


ARTUR PALA

Artur Pala jest Menedżerem posiadającym rozległe doświadczenie w zarządzaniu projektami RPA oraz we wdrażaniu środowiska RPA w organizacjach. Obecnie jest odpowiedzialny za kompleksowe dostarczanie usług robotyzacji procesów biznesowych dla jednego z klientów Accenture, gdzie wcześniej wdrożył globalne środowisko RPA. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Pracował kilka lat dla Centrów Usług Wspólnych koncentrując się na wdrożeniach RPA w Finansach, Księgowości, Logistyce, Kadrach i wsparciu IT.

Wcześniej odpowiedzialny za kierowanie projektami RPA dla klienta z branży medycznej oraz zaangażowany we wdrażanie strategii Automatyzacji Procesów Biznesowych w jednym z centrów zajmujących się outsourcingiem procesów finansowo-księgowych.

Artur Pala jest absolwentem wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej ze specjalizacją w Analizie Finansowej. Ponadto uzyskał dyplom „ACCA Advanced Diploma in Accounting and Business”.


MARTA RACZKOWSKA

Marta Raczkowska to manager z ponad 15-to letnim doświadczeniem w zakresie analizy finansowej i biznesowej, oraz optymalizacji procesów biznesowych. Znawczyni tematyki Business Process Mining i doskonalenia procesów biznesowych, a także zapewnienia im jakości (Six Sigma, Lean). Propagatorka podejścia data-driven, a w szczególności wykorzystywania danych na rzecz zwiększenia produktywności i efektywności organizacji. Praktyk w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów, z wieloma sukcesami w tej dziedzinie. Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, oraz certyfikowany Data Scientist i Business Value Architect. Swoje doświadczenie zdobywała w branży telekomunikacyjnej i logistycznej, tworząc strategie i roadmapy w obszarze BI na potrzeby skutecznego zarzadzania organizacją. Obecnie skupia się na realizacji projektów w ramach szeroko rozumianych rozwiązań Business Process Mining.


RAFAŁ KLESTA

Jest ekspertem w dziedzinie wdrażania zintegrowanych systemów ERP. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu wielkoskalowych międzynarodowych projektów informatycznych w roli kierownika projektu. Był on odpowiedzialny między innymi odpowiedzialny za wdrożenie systemu SAP S/4HANA, SAP HCM, SAP BW4HANA w jednej z instytucji Unii Europejskiej. W chwili obecnej jest związany z firmą Atos gdzie piastuje stanowisko starszego kierownika projektu. 

Jest on absolwentem wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych z obszarach zarzadzanie projektem IT jak i zintegrowanych systemów zarządzania ERP na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. W chwili obecnej jest on w trakcie doktoratu na Politechnice Łódzkiej. 


SŁAWOMIR KULIKOWSKI

Architekt korporacyjny z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych wykorzystujących technologie chmurowe, sztuczną inteligencję, IoT oraz analitykę danych wspierających szeroko pojęty biznes. Przez lata związany z wiodącymi producentami i dostawcami technologii takimi jak Microsoft, Google, BMC, VMWare, Cisco, HP czy Siemens, obecnie kieruje międzynarodową grupą ekspertów zajmujących się rozwiązaniami inteligentnych budynków, kampusów oraz fabryk. 

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych, międzynarodowych projektów w obszarach architektury korporacyjnej, logiki biznesowej, Internetu rzeczy, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, analizy danych oraz automatyzacji procesów biznesowych. Prywatnie mąż oraz ojciec dwóch nastoletnich synów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Od ponad 25 lat związany z muzyką jako perkusista oraz realizator i producent nagrań audiowizualnych.  


ANNA DĄBROWSKA-DELGADO

Jest związana z firmą IBM od 2008 roku, w której zdobyła bogate doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Pełniła zdywersyfikowane role, uprzednio jako Manager Operacyjny dla krajów DACH / IT / ES / PT.
Na obecnym stanowisku Starszego konsultanta ds. Automatyzacji odpowiada za komunikację z klientami mającą na celu rozpoznanie potencjału danej organizacji do automatyzacji wybierając rozwiązania automatyzacyjne spośród narzędzi RPA, rozwiązań poznawczych (Cognitive) oraz usług sieciowych.
Do jej obowiązków należą również pomoc w tworzeniu struktury automatyzacji, projektowanie najlepiej pasujących rozwiązań z zakresu automatyki, wdrażanie najlepszych praktyk i bieżące wsparcie projektów automatyzacji w zakresie analizy procesów, testowania rozwiązania oraz przekazania zautomatyzowanego procesu na produkcję.
Ponadto Anna zdobyła wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie metodyki Agile & Scrum, które pomaga wdrażać firmom w celu zarządzania projektami automatyzacji.

Anna Dąbrowska-Delgado ukończyła studia z zakresu Kontrolingu i Zarządzania Finansami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (praca magisterska z komunikacji międzynarodowej) oraz w Wyższej Szkole Europejskiej w dziedzinie lingiwstyki stosowanej (licencjat). Anna jest poliglotką, włada 11 językami obcymi.


BORYS BŁASZCZAK

Ma ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w środowisku startup’owym i korporacyjnym, zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Z TAURON Dystrybucja S.A. jest związany zawodowo od 2017 roku, gdzie obecnie pełni funkcję Dyrektora Programu odpowiedzialnego za wdrożenie inteligentnego opomiarowania. Wcześniej był odpowiedzialny za zarządzanie portfelem projektów, utrzymanie i rozwój modelu zarządzania procesowego, inicjowanie projektów optymalizacyjnych poprawiających efektywność organizacji, koordynację procesów zarządzania zmianą oraz realizację strategii Spółki.

W latach 2015 – 2017 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Spółki Lunching.pl. Wcześniej zarządzał Biurem Komunikacji i Rozwoju w Krakowskim Biurze Festiwalowym / ICE Kraków Congress Center. Borys Błaszczyk jest absolwentem wydziału Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Aktualnie jest studentem XXV edycji programu Executive MBA realizowanym
w Krakowskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym.DOMINIK JASKULSKI

Dominik Jaskulski pracował jako analityk, kierownik projektów oraz menedżer dla wielu polskich i zagranicznych organizacji. Kierował budową międzynarodowych zespołów (Meksyk, Manila, Kraków), tworzeniem centrum kompetencji ds. robotyzacji procesów oraz brał udział w globalnych programach restrukturyzacyjnych. Obecnie rozwija firmę Office Samurai, która wspiera klientów korporacyjnych w usprawnianiu i automatyzacji procesów. Absolwent ekonomii, finansów, lean management data mining oraz IT business management. Ma doświadczenie w realizacji projektów w finansach, bankowości, HR, NGO oraz IT. Fan filozofii agile i lean, które stara się łączyć w codziennej pracy.


KRZYSZTOF KARASZEWSKI

Krzysztof Karaszewski ma ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Był zaangażowany lub bezpośrednio odpowiedzialny za wdrożenia systemów IT wspierających wydajność i produktywność w kilku miedzynarodowych firmach. Jako Product Manager koordynował pracę zespołu budujacego rozwiązania IT wspierające ponad 80 000 użytkowników biznesowych w ponad 20 krajach.

Od 2016 praktyk i trener rozwiązań RPA. Przeszkolił i przygotował do pracy z RPA ponad 400 specjalistów i managerów z całego świata. Certyfikowany trener i deweloper narzędzi UiPath. Obecnie pracuje na stanowisku Automation Solution Lead w HSBC gdzie jest odpowiedzialny za implementację takich technologii jak RPA, IA oraz SI w regionie EMEA oraz ASP.

Absolwent Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim i studiów podyplomowych IT na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.


PIOTR KACZMAREK

Dyrektor ds. rozwoju w spółce PIRXON, która od 16 lat z powodzeniem wprowadza rozwiązania IT w polskich i zagranicznych firmach, a także w administracji publicznej. Odpowiada za rozwój biznesu i kieruje współpracą z klientami. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu doskonale identyfikuje obszary działalności i procesy, które mogą zostać usprawnione oraz wygenerować oszczędności poprzez wdrożenie różnorodnych rozwiązań informatycznych.

Ukończył studia na wydziale Informatyki, Telekomunikacji i Elektroniki Politechniki Gdańskiej, natomiast umiejętności biznesowe zdobywał na wydziale Zarządzania i Ekonomii tej samej uczelni.

W roku 2009 został zaproszony do grupy inicjatywnej, której celem było zawiązanie klastra ICT na Pomorzu – dzięki jej działaniom klaster ICT zyskał status klastra kluczowego w województwie pomorskim, a obecnie skupia około 100 firm z sektora ICT.

Prywatnie Piotr jest pasjonatom motocykli oraz starych samochodów. Wolny czas spędza aktywnie, najlepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół.


ARTUR SODOL

Posiada  8-letnie doświadczenie w automatyzacji procesów biznesowych. Pierwsze kroki z RPA stawiał w wymagającym sektorze bankowym, następnie rozwijał swoje kompetencje pracując w wiodącej firmie konsultingowej oraz w międzynarodowych organizacjach świadczących usługi IT.  Specjalizuje się w automatyzacji procesów sprzedażowych, HR, księgowych oraz IT.

Obecnie pracuje jako konsultant RPA dla jednej z firm Wielkiej Czwórki. Odpowiada za wsparcie procesów sprzedażowych oraz projektowanie i wdrażanie robotów. Jest także odpowiedzialny za tworzenie zasad i dobrych praktyk oraz modeli zarządzania dla centrów kompetencji robotycznych. W swojej karierze zawodowej współpracował zarówno z firmami polskimi jak i zagranicznymi.

Pracę konsultanta traktuje jako swego rodzaju misję, mającą na celu wzmocnienie pozycji RPA jako integralnego elementu w krajobrazie technologicznym polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.


RAFAŁ PODSIADŁO

Rafał Podsiadło od 20 lat związany jest z Gdańskiem, gdzie już podczas studiów rozpoczął pracę jako programista i twórca stron internetowych, a następnie zdobył doświadczenie przy projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Przez lata jako wdrożeniowiec, potem dyrektor działu, brał udział w ponad trzystu wdrożeniach zakończonych sukcesem oraz przeszkolił ponad 1000 użytkowników w firmach komercyjnych i w sektorze publicznym. Jego domeną jest optymalizacja procesów z wykorzystaniem technologii RPA. Jako dyrektor projektów RPA w firmie PIRXON S.A. współpracuje z wieloma wiodącymi firmami polskimi i zagranicznymi. Odpowiada za zarządzanie projektami, analizę i optymalizację procesów oraz tworzenie i utrzymanie cyfrowych pracowników.


MARCIN MOTEL

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego, Szkoły Głównej Handlowej oraz programu BAM w Babson College

Z wykształcenia ekonomista a z ponad 20 letniego doświadczenia ekspert w przekuwaniu nowoczesnych technologii IT na wartość dodaną dla przedsiębiorstw. Od lat związany z czołówką firm technologicznych takich jak EMC, IBM, Software AG, Symantec, BMC, Qlik i od 3 lat z UiPath.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów informatycznych od strony biznesowej w obszarach Business Intelligence, Information Management, Data Management, Business Process Management oraz Robotic Process Automation. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, zaciekły cyklista oraz zapalony kibic koszykówki.


IZABELA VAN DEN BOSSCHE

Jst obecnie Managing Partnerem RP w Warszawie. 

Izabela jest doświadczonym liderem, posiadającym rozległą wiedzę z zakresu komunikacji korporacyjnej i public affairs. Pracowała zarówno w branży energetycznej, jak i w służbie dyplomatycznej. Jest ekspertką w dziedzinie mediów i komunikacji, oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, komunikacji kryzysowej, stosunków międzynarodowych, a także zarządzania projektami. 

Izabela Van den Bossche jest absolwentką  wydziału filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu nowoczesnych technik zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 
 

 

 

Partnerzy kierunku