Szkolenie z 2D-ZWCad i 3D-Sketchup

Tryb szkolenia: Weekendowe – online , stacjonarne
Wymiar godzin: 20 godzin (45 min)

Szkolenie dedykowane jest osobom które chciałby nauczyć się obsługi programów 2D i 3D bądź poszerzyć już posiadaną wiedzę, w szczególności dla architektów i dekoratorów wnętrz, meblarzy, budowlańców, technologów, osób zajmujących się sprzedażą elementów wykończenia i wyposażenia wnętrz lub tych co hobbistycznie chcą zacząć swoją przygodę z grafiką. Adresatem szkolenia są osoby które w swojej pracy stykają się z rysunkami technicznymi oraz wizualizacjami.

Cel szkolenia:

Zdobycie podstawowych umiejętności do wykonywania rysunków technicznych i wizualizacji w nowoczesnych programach graficznych. Poszerzenie zakresu oferowanych usług architektonicznych i wnętrzarskich w zakresie projektowania.

Wymagania:

• wymagane przed kursem – zainstalowane oprogramowanie graficzne ( w ramach kursu on-line),
  • umiejętność obsługi komputera.

Praca w programach graficznych 2D i 3D,niezbędnych do wykonania rysunków technicznych i wizualizacji. Prezentacja podstawowych funkcji programów oraz ich wykorzystanie podczas pracy.

Programy na których będziemy pracować: 2D – ZWCad i 3D – Sketchup (tylko modelowanie).

Koszt szkolenia: 1200 zł

Wszystkie opłaty prosimy kierować na niżej podane konto:

Bank Ochrony Środowiska
PL 60 1540 1030 2103 0004 9462 0001 – rachunek PLN

tytułem (imię i nazwisko, nazwa szkolenia/kursu)

Szczegółowych informacji na temat szkoleń udziela Centrum Studiów Podyplomowych

Weronika Bereska

Specjalista ds. Studiów Podyplomowych
pokój 1/3

PAULINA KAROLINA POŚPIECH

Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, magister sztuki, designerka, pasjonatka różnych form twórczości. Doświadczenie zawodowe zdobywała głównie we wrocławskich biurach architektonicznych. Tworzy projekty zarówno dla dużych firm jak i indywidualnych inwestorów. Nieustannie stara się poszerzać swoje granice działania często wykraczając poza wnętrzarskie rejony. Obecnie rozwija własne studio projektowe.

MGR INŻ. PRZEMYSŁAW NOWAK

z wykształcenia architekt, z pasji nauczyciel, artysta i wynalazca. Ukończył Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej, od samego początku studiów podejmując aktywność zawodową. Współpracował z wieloma inwestorami i pracowniami. Od sześciu lat związany z wrocławskim biurem architektonicznym PracOFFnia, współtworzył wiele rozpoznawalnych realizacji architektonicznych i wnętrzarskich. Równolegle prowadzi działalność naukową opracowując innowacyjne rozwiązania budowlane i technologiczne wspólnie z badaczami z Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się również w grafice użytkowej 3D i 2D, nieliczne wolne chwile poświęca na doskonalenie się w fotografii i malarstwie.