Studia MBA

Rekrutacja otwarta! Zapisz się już teraz!

W rankingu „Perspektyw” nasz Program International MBA zajął 2 miejsce w Polsce w kategorii „Jakość wykładowców” (zaraz po Szkole Głównej Handlowej!) oraz 6 miejsce w kategorii „Jakość studentów”!

Master of Business Administration ( MBA ) to obecnie najbardziej prestiżowy i ceniony tytuł zawodowy w świecie biznesu. Daje on nieograniczone możliwości rozwoju osobistego, poszerzenia ścieżki kariery oraz wzmocnienia pozycji na rynku pracy, co przekłada się na wymierne rezultaty w postaci awansu i wyższego wynagrodzenia.  

Program MBA we Wrocławskiej Akademii Biznesu otrzymał certyfikat i znak jakości „Studia z przyszłością” przyznawany dla najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków i programów studiów, realizowanych według nowoczesnych programów kształcenia, dobrze odpowiadających na potrzeby rynku pracy oraz otrzymał wysokie oceny w ratingu Programów MBA prowadzonym przez Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej „FORUM”. Na dalszym etapie możesz wybrać studia magisterskie Executive MBA

Naszym celem jest kształcenie efektywnych i odpowiedzialnych menedżerów i liderów, posiadających konkretne umiejętności i pewność siebie w zakresie zdobywania wysokich stanowisk kierowniczych i pełnienia przywódczej roli. Business Management Studia w WAB dają absolwentom przewagę na konkurencyjnym rynku pracy poprzez usystematyzowanie wiedzy biznesowej i umożliwienie im zgłębienia najnowszych tajników globalnej gospodarki oraz kluczowych umiejętności menedżerskich, niezbędnych do kierowania przedsiębiorstwem lub własną działalnością gospodarczą zarówno we Wrocławiu, jak i w innych miejscach na świecie!

Studia MBA pod okiem wykwalifikowanej kadry

We Wrocławskiej Akademii Biznesu współpracujemy wyłącznie z najlepszymi wykładowcami, przedstawicielami świata biznesu i nauki, specjalistami i praktykami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w różnych branżach i dziedzinach, także na arenie międzynarodowej. Naszym celem jest kształcenie efektywnych i odpowiedzialnych menedżerów i liderów, posiadających konkretne umiejętności i pewność siebie w zakresie zdobywania wysokich stanowisk kierowniczych i pełnienia przywódczej roli. Studia MBA w WAB dają absolwentom przewagę na konkurencyjnym rynku pracy poprzez usystematyzowanie wiedzy biznesowej i umożliwienie im zgłębienia najnowszych tajników globalnej gospodarki oraz kluczowych umiejętności menedżerskich, niezbędnych do kierowania przedsiębiorstwem lub własną działalnością gospodarczą. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi wykładowcami, przedstawicielami świata biznesu i nauki, specjalistami i praktykami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w różnych branżach i dziedzinach, także na arenie międzynarodowej. 

Program MBA, który stworzyliśmy to całkowicie ekskluzywny produkt dostosowany do potrzeb współczesnych studentów i dynamicznie rozwijającej i zmieniającej się gospodarki. Oferujemy wiele godzin intensywnego i interaktywnego nauczania i praktyki, które zapewnią studentom gruntowną i całościowo usystematyzowaną wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy i zapisz się na studia MBA

Zjazdy na studiach MBA we Wrocławskiej Akademii Biznesu odbywają się dwa razy w miesiącu – w sobotę i w niedzielę – co umożliwia studentom połączenie nauki z pracą zawodowej i wykorzystywanie nabytej wiedzy na bieżąco.  

Ukończenie renomowanego programu MBA pozwoli zdobyć Ci nowe umiejętności i kompetencje, wymienić poglądy i różnorodne doświadczenia z innymi studentami oraz zbudować sieć biznesowych i międzynarodowych kontaktów, które mogą stanowić nieocenioną wartość w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.

Zajęcia są prowadzone w formie: 

 • ciekawych wykładów i ćwiczeń, 
 • angażujących warsztatów,
 • prekursorskich projektów, 
 • rzetelnych analiz biznesowych, 
 • pouczających spotkań z liderami rynku. 

Dlaczego MBA w WAB? 

 • Wysoko wykwalifikowana kadra, która posiada specjalistyczne doświadczenie z różnych dziedzin biznesu – wykładowcami są praktycy biznesu z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w różnych dziedzinach, również na arenie międzynarodowe
 • Zajęcia odbywają się co 2-3 tygodnie, co pozwala studentom na jednoczesny rozwój zawodowy i wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w rozwiązywaniu konkretnych problemów firm i korporacji
 • Kładziemy duży nacisk na pracę zespołową, przewagę praktyki nad teorią oraz holistyczne podejście do wiedzy i jej efektywnego wykorzystania w rozwiązywaniu problemów organizacji
 • Nasi studenci pochodzą z różnych sektorów biznesu, w związku z tym uczą się oni od siebie nawzajem, dzieląc się swoim doświadczeniem, a także budując sieć cennych kontaktów zawodowych, które mogą trwać przez całe życie
 • Nauczanie w małych, kameralnych grupach z pewnością tworzy lepszy efekt uczenia się w niepowtarzalnej atmosferze sprzyjającej nawiązywaniu kontaktów i integracji

Uznany na arenie międzynarodowej partner strategiczny

Studia MBA we Wrocławskiej Akademii Biznesu realizowane są we współpracy z partnerską uczelnią HHL Leipzig Graduate School of Management z Niemiec. Szczycimy się tym faktem, ponieważ nasz partner jest jedną z najlepszych biznesowych uczelni w Europie. Dzięki wsparciu tak uznanego lidera oraz ciągłemu udoskonalaniu programu, możemy zapewnić bardzo wysoką jakość studiów MBA, lokalnie we Wrocławiu. 

Dla kogo studia MBA?

Nasz program MBA skierowany jest do wysokiej klasy profesjonalistów, osób z doświadczeniem zawodowym, które potrzebują profesjonalnej wiedzy i umiejętności zawodowych z zakresu zarządzania w aspekcie międzynarodowym. Studia MBA są odpowiednie dla ludzi, którzy chcą mieć możliwość osiągnięcia zupełnie nowego celu zawodowego lub dla tych, którzy chcą rozwijać swoją obecną karierę.

Naszym studentom oferujemy dwuletnie studia magisterskie oraz roczne studia podyplomowe zwieńczone uzyskaniem dyplomu i/lub świadectwa ukończenia studiów podyplomowych MBA.

Szczegółowy opis studiów MBA znajdziesz w poniższych zakładkach.

Stowarzyszenie Absolwentów MBA

Stowarzyszenie Absolwentów MBA to grupa dynamicznych, przedsiębiorczych osób, którzy ukończyli nasze prestiżowe programy MBA. Zapraszamy absolwentów studiów MBA naszej uczelni, którzy pragną kontynuować swoją edukacyjną podróż kreując wartość dla siebie, przekazując swoją praktyczną wiedzę aktualnym uczestnikom studiów MBA, a także tworzyć trwałe relacje biznesowe z całą społecznością akademicką MBA na naszej uczelni!

Kontakt

pokoje 3/13 i 3/14
tel. +48 71 333 11 81
kom. +48 535 161 561
e-mail [email protected]
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Jagoda Żywczyk
Koordynator ds. Studiów MBA
e-mail [email protected]

Regina Stelmaszyk
Specjalista ds. Studiów MBA
e-mail [email protected]

Chcesz rozpocząć studia na WAB, ale masz jeszcze kilka pytań? Umów indywidualne spotkanie osobiście lub online i dowiedz się więcej!

 • Spotkanie w formie stacjonarnej odbywa się na uczelni, podczas którego można również zobaczyć jak wygląda uczelnia od środka. 
 • Spotkanie w formie online odbywa się na platformie MS Teams, do którego otrzymasz link przed spotkaniem.
 • Masz szybkie pytanie? Po prostu zadzwoń do nas.