-->

Erasmus+

Erasmus+

Erasmus+ to program wymian studenckich w obrębie krajów Unii Europejskiej. Wiele uznanych uczelni naszego kontynentu oferuje w ramach niego studia dla obcokrajowców. Dlaczego warto wyjechać na wymianę za granicę? Przede wszystkim to niezapomniane, wartościowe przeżycie.

Podczas Erasmusa poznasz interesujących ludzi, weźmiesz udział w fascynujących ćwiczeniach, warsztatach i projektach, wysłuchasz porywających wykładów znanych osobistości akademickich. Dopracujesz także języki obce, a szczególnie angielski, w którym porozumiesz się w każdym kraju. Ponadto możesz się nauczyć języka kraju, do którego wyjeżdżasz, np. włoskiego, hiszpańskiego, greckiego, niemieckiego, a cennych wskazówek lingwistycznych udzielą Twoi koledzy z tamtejszych uczelni.

Oprócz rozwoju dydaktycznego, czeka na Ciebie frajda i wypoczynek w najpiękniejszych zakątkach Europy. Uczelnie partnerskie dla gościnnych studentów organizują rewelacyjne wycieczki, pokazując najciekawsze zakamarki miast. Wyjazd na program Erasmus+ to również świetny wpis do CV.

Kontakt

pokój: 2/18

Poniedziałek: 10.00 – 14.00
Środa: 10:00 – 14:00

tel.+48 71 333 11 15

e-mail [email protected]

UWAGA: Ze względu na pandemię prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań pod adresem email: [email protected]

Paulina Graczyk
Koordynator Programu ERASMUS+

This site is registered on wpml.org as a development site.