Stowarzyszenie Absolwentów Wrocławskiej Akademii Biznesu

Stowarzyszenie Absolwentów WAB zrzesza studentów, którzy ukończyli studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie na Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych lub wcześniej w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Jesteś absolwentem studiów MBA? Przejdź tutaj – Stowarzyszenie Absolwentów MBA.

Cel stowarzyszenia

Stowarzyszenie powstało w celu wspierania studentów w karierze zawodowej po ukończeniu studiów oraz stworzenia możliwości współpracy biznesowej pomiędzy społecznością akademicką a absolwentami. Misją Stowarzyszenia jest szerzenie integracji i budowanie trwałych relacji pomiędzy osobami, które w przedsiębiorczy sposób realizują się na rynku pracy.

Co oferuje stowarzyszenie?

Bieżące informacje o Targach Pracy i innych wydarzeniach związanych z rozwojem kariery

Informacje o warsztatach i webinarach dotyczących rozwoju zawodowego

Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Biuro Karier

Zaproszenia na spotkania z ekspertami/firmami według zgłoszonych potrzeb

Możliwość nawiązania współpracy z uczelnią w zakresie promocji Twojej firmy i ofert pracy

Pomoc w tworzeniu i weryfikacja CV

Wsparcie w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej

Dołącz do stowarzyszenia

1. Dołącz do grupy na Facebooku!

2. Wyraź zgodę na otrzymywanie wartościowych informacji marketingowych i handlowych.

3. Klauzula informacyjna RODO dla absolwentów Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych (do wglądu)

Skontaktuj się z nami!

pokój 2/6