Rabaty i zniżki dla Studentów

Rabaty i zniżki dla Studentów

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych regularnie podejmuje współpracę z różnymi instytucjami i firmami, które ofertują naszym Studentom różnego typu zniżki i rabaty.


Zakwaterowanie

Pepe Housing

Studenci WAB otrzymają 15% zniżki na opłatę rezerwacyjną pokoju/mieszkania od oficjalnego partnera Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych Pepe Housing.

Pepe Housing to platforma wynajmu nieruchomości dla studentów, ekspertów i młodych profesjonalistów. Z pomocą platformy możesz znaleźć wyłącznie zweryfikowane oferty mieszkań i pokoi, wynająć pokój/mieszkanie nawet na jeden semestr, dokonać rezerwacji całkowicie online w prosty i bezpieczny sposób. 

Sprawdź oferty, które Pepehousing przygotował specjalnie dla naszych studentów na stronie internetowej

Aby otrzymać kod rabatowy skontaktuj się z nami przez [email protected].


Student Depot

Studenci Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych są zwolnieni z opłaty serwisowej w kwocie 320 zł.

Student Depot jest prywatnym akademikiem znajdującym się w zachodniej części miasta, około 10 minut komunikacją miejską od rynku. Akademik oferuje 494 miejsca w jednoosobowych mieszkaniach typu studio o wysokim standardzie. Każdy pokój jest umeblowany, posiada prywatną łazienkę i aneks kuchenny. Dla wszystkich studentów dostępna jest również przestrzeń do spędzania czasu wolnego i nauki, a także szybki Internet. 

Sprawdź dostępne opcje na stronie internetowej lub w prezentacji

Aby otrzymać kod rabatowy skontaktuj się z nami przez [email protected].


Milestone

Studenci Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych są zwolnieni z opłaty rezerwacyjnej w kwocie 360 zł.

Prywatny akademik MILESTONE znajduje się w samym sercu Wrocławia. Jest miejscem networkingu i niezwykłych spotkań, dzięki którym mieszkańcy stają się przyjaciółmi. Oferta nie zawiera ukrytych kosztów. Energia elektryczna i nieograniczony szybki Internet WLAN jest również wliczony w cenę. Apartamenty są gotowe do zamieszkania i w pełni umeblowane, co oznacza: indukcję, lodówkę, biurko, miejsce do przechowywania, wygodne łóżko, designerską łazienkę, a nawet zakontraktowane sprzątanie. To ty decydujesz czy chcesz mieszkać sam czy ze współlokatorem. W akademiku możesz korzystać z siłowni, pokoi do nauki, kącika kawowego i klubu studenckiego. Na terenie akademika znajduje się także pralnia oraz garaż.

Sprawdź dostępne opcje na stronie internetowej

Aby otrzymać kod rabatowy skontaktuj się z nami przez [email protected].


Usługi dla studentów zza granicy

BeRelocated

Studenci WAB otrzymują 10% zniżki na usługi firmy BeRelocated. 

BeRelocated to marka, specjalizująca się w usługach dla studentów z zagranicy. W swojej ofercie posiadają: pomoc w zakwaterowaniu, transport z lotniska, otworzenie konta w banku oraz zakup polskiego numeru telefonu, pomoc w uzyskaniu karty pobytu, nostryfikacji dyplomu lub nr PESEL.

Sprawdź ofertę na stronie internetowej

This site is registered on wpml.org as a development site.