Rabaty i zniżki dla Studentów

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych regularnie podejmuje współpracę z różnymi instytucjami i firmami, które ofertują naszym Studentom różnego typu zniżki i rabaty.

Aby otrzymać kod rabatowy skontaktuj się z nami przez [email protected].

Zakwaterowanie

Pepe Housing

• Studenci WAB otrzymają 15% zniżki na opłatę rezerwacyjną pokoju/mieszkania.

Pepe Housing to platforma wynajmu nieruchomości dla studentów, ekspertów i młodych profesjonalistów. Z pomocą platformy możesz znaleźć wyłącznie zweryfikowane oferty mieszkań i pokoi, wynająć pokój/mieszkanie nawet na jeden semestr, dokonać rezerwacji całkowicie online w prosty i bezpieczny sposób.

Sprawdź oferty, które Pepehousing przygotował specjalnie dla naszych studentów na stronie internetowej

Student Depot

• Studenci WAB są zwolnieni z opłaty serwisowej w kwocie 350 zł.

Student Depot jest prywatnym akademikiem znajdującym się w zachodniej części miasta, około 10 minut komunikacją miejską od rynku. Akademik oferuje 494 miejsca w jednoosobowych mieszkaniach typu studio o wysokim standardzie. Każdy pokój jest umeblowany, posiada prywatną łazienkę i aneks kuchenny. Dla wszystkich studentów dostępna jest również przestrzeń do spędzania czasu wolnego i nauki, a także szybki Internet.

Milestone

• Studenci WAB są zwolnieni z opłaty rezerwacyjnej w kwocie 360 zł

Prywatny akademik położony w samym sercu Wrocławia, posiadający dwie lokalizacje – Wrocław Ołbin oraz Wrocław Fabryczna. Jest miejscem networkingu i niezwykłych spotkań, dzięki którym mieszkańcy stają się przyjaciółmi. Oferta nie zawiera ukrytych kosztów. Energia elektryczna i nieograniczony szybki Internet WLAN jest również wliczony w cenę. Apartamenty są gotowe do zamieszkania i w pełni umeblowane, co oznacza: indukcję, lodówkę, biurko, miejsce do przechowywania, wygodne łóżko, designerską łazienkę, a nawet zakontraktowane sprzątanie. To ty decydujesz czy chcesz mieszkać sam czy ze współlokatorem. W akademiku możesz korzystać z siłowni, pokoi do nauki, kącika kawowego i klubu studenckiego. Na terenie akademika znajduje się także pralnia oraz garaż.

Basecamp

• Studenci WAB są zwolnieni z opłaty administracyjna w kwocie 250 zł i otrzymają 5% zniżki (liczba miejsc ze zniżką jest ograniczona)

Basecamp to nowoczesne smart-przestrzenie dla studentów, marzycieli i przedsiębiorców. Jest to nowy prywatny akademik we Wrocławiu. Położone w dynamicznych ośrodkach rezydencje Basecamp zaprojektowano by tworzyć niezapomniane chwile dla wszystkich. Awangardowa przestrzeń, świetne wyposażenie, bogata oferta wydarzeń kulturalnych. Akademik posiada różne udogodnienia, takie jak siłownia, pokoje do nauki, sala kinowa, pralnia i superszybkie WiFi.

Usługi dla studentów zagranicznych

BeRelocated

• Studenci WAB otrzymują 10% zniżki na usługi firmy BeRelocated.

BeRelocated to marka, specjalizująca się w usługach dla studentów z zagranicy. W swojej ofercie posiadają: pomoc w zakwaterowaniu, transport z lotniska, otworzenie konta w banku oraz zakup polskiego numeru telefonu, pomoc w uzyskaniu karty pobytu, nostryfikacji dyplomu lub nr PESEL.

Sprawdź ofertę na stronie internetowej