16 lutego 2022

Monika Józefowicz

Trener biznesu, doradca personalny, Coach ACC International Coach Federation. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla menadżerów, kadry zarządzającej w obszarach związanych z rozwojem takich kompetencji jak: zarządzanie zespołem, zarządzanie zmianą, oraz zarządzanie czasem. Dla agentów ubezpieczeniowych, maklerów nieruchomości oraz pracowników działów sprzedaży i obsługi Klienta w zakresie umiejętności handlowych, negocjacji, technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi Klienta.

Wspiera również rozwój osobisty specjalistów z różnych branż poprzez pracę nad umiejętnościami interpersonalnymi niezbędnymi do efektywnego wykorzystywania obowiązków zawodowych taki jak: komunikacja w kontakcie z klientem, komunikacja wewnętrzna, praca w zespole, autoprezentacja etc. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie oraz Politologię na Uniwersytecie Szczecińskim, Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku Zarządzanie Sprzedażą w praktyce, Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Katedry Efektywności Innowacji na kierunku Zarządzanie Projektami Europejskimi.

Wykładowca na Uniwersytecie Szczecińskim oraz w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Przedsiębiorczości. Mediator gospodarczy przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie i Sądzie Okręgowym w Warszawie. Karierę w sprzedaży rozpoczynała w 1998 r. w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Allianz S.A. jako Agent Ubezpieczeniowy, następnie w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali S.A.

Od września 2004 roku pracowała jako Menedżer do spraw sprzedaży ubezpieczeń grupowych w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie Nordea S.A., gdzie była odpowiedzialna za sprzedaż i negocjacje oraz pozyskiwanie Klientów w 16 oddziałach w całej Polsce i zarządzała 240 – osobową grupą doradców ubezpieczeniowych.