24 lutego 2022

Studenci, jesteśmy z Wami i dla Was!

Studenci, jesteśmy z Wami i dla Was!

Drodzy studenci,

Dzisiejsze wydarzenia i nieuzasadniony atak na wolną i niepodległą Ukrainę wywołały wielki smutek i niepokój. Ukraińcy stanowią ważną część naszej społeczności akademickiej i solidaryzujemy się z Wami w tym dramatycznym momencie.

Władze Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu zdają sobie sprawę z wyjątkowo trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się wszyscy nasi ukraińscy studenci – zarówno ci, którzy nie zdążyli jeszcze wrócić do Polski, jak i pozostający w Polsce, a mający swoich bliskich na Ukrainie.

Chcemy Was zapewnić o największym możliwym wsparciu, jakie możemy Wam udzielić w związku z kontynuacją studiów. Możecie liczyć na pomoc zarówno ze strony administracji, jak i wykładowców oraz Waszych kolegów i koleżanek.

Prosimy Was o bieżące informowanie o wszelkich problemach związanych z zaliczeniem sesji zimowej, praktyk zawodowych czy składaniem prac dyplomowych. Wszystkie te kwestie będą pilnie indywidualnie analizowane i rozpatrywane. Zarówno pracownicy Dziekanatu jak i Prodziekan ds. studenckich pozostają w gotowości i są do Waszej dyspozycji.

Semestr letni rozpoczynamy zgodnie z planem 28 lutego i zgodnie z decyzją J.M. Rektora WSH, do 13.03.2021 będzie realizowany całkowicie zdalnie. Stale analizujemy sytuację i będziemy Was na bieżąco informować o kolejnych decyzjach.

Oferujemy Wam także wsparcie psychologiczne, jeśli potrzebujecie profesjonalnej pomocy, napiszcie na [email protected].

  Rektor Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu
             dr Roman Fulneczek, prof. WSH

            oraz cała społeczność akademicka
      Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu