Partnerzy

Oto firmy i instytucje, z którymi współpracuje Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych:

Nokia

https://nokiawroclaw.pl/
Wrocławskie Centrum R&D każdego dnia tworzy rozwiązania, które są lub będą używane na całym świecie. To tu trwają prace nad technologiami telekomunikacyjnymi takim jak 2G – GSM, 3G – WCDMA oraz 4G – LTE, a także nad procesem standaryzacji dla technologii 5Gnia.

Centrum Fizjoterapeuty

https://centrum.fizjoterapeuty.pl/
Centrum Fizjoterapeuty to profesjonalna placówka, której głównym celem jest skuteczna fizjoterapia i rehabilitacja. Wykorzystywane tu metody to m.in. terapia manualna, terapeutyczny trening medyczny, fizykoterapia, kinezyterapia, jak również terapia dzieci i niemowląt (NDT Bobath).

Planeta Robotów

https://www.planetarobotow.pl/
Planeta Robotów to interaktywne warsztaty z LEGO robotyki dla dzieci, młodzieży, ale także i dorosłych. Główny nacisk stawiany jest tu na praktykę i kreatywność, co pozwala na zbudowanie niepowtarzalnego robota. Nauka łączy się tu z zabawą, dzięki systemowi zajęć opartych na tworzeniu niezwykłych konstrukcji z popularnych klocków LEGO®.

Zec Service

http://www.zec-service.com.pl/
ZEC SERVICE to spółka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji specjalistycznych usług w branży energetyki zawodowej i przemysłowej. Na przestrzeni lat zdobyła ona uznanie partnerów biznesowych i kooperantów w kraju i zagranicą.

Ryanair Labs Wrocław

https://careers.ryanair.com/ryanair-labs-wroclaw/
Ryanair Labs Wrocław zajmuje się rekrutacją najlepszych talentów branży IT w Polsce. Obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów, którzy mają ogromny wpływ na sposób podróżowania po Europie.

VOLVO Maszyny Budowlane

https://www.volvoce.com/polska/pl-pl/
Volvo Maszyny Budowlane Polska jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn budowlanych Volvo w Polsce.

LTB

https://www.ltb.pl/
To nowoczesna agencja marketingowa i interaktywna z siedzibą we Wrocławiu , specjalizująca się w identyfikacji wizualnej firmy, tworzeniu stron i sklepów internetowych, marketingu internetowym oraz komunikacji marketingowej.

POLBUS

https://polbus.pl/
Spółka działa na rynku od ponad 60 lat i jest największym przewoźnikiem na Dolnym Śląsku. Realizuje regularne przewozy autobusowe na terenie całego kraju oraz świadczy usługi wynajmu autokarów w kraju i zagranicą.

Centrum Historii Zajezdnia

https://www.zajezdnia.org/
Centrum Historii Zajezdnia to instytucja kultury, której zadaniem jest dokumentowanie i upowszechnianie wiedzy o powojennej historii Wrocławia i Dolnego Śląska. Można tu zobaczymy ostatnie 60 lat historii Wrocławia od roku 1945 do współczesności.

Enterprise IT

http://enterprise-it.eu/pl
Enterprise IT to eksperci w budowaniu i wspieraniu kanałów sprzedaży w IT. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w budowaniu kanałów sprzedaży, marketingu i PR marek z branży IT, kojarzenia firm i ludzi oraz znajdowaniu odpowiednich specjalistów w branży IT.

Historyczne Hotele Wrocławia

https://cohm.pl/pl/
Historyczne Hotele Wrocławia, z wyjątkiem położonego przy ul. Wita Stwosza Hotelu Lothus, mieszczą się przy ulicy Piłsudskiego. Do czynnych obiektów zarządzanych przez firmę COHM należą Hotel Europejski, Hotel Polonia, Hotel Piast oraz Hotel Lothus.

Polsko-Gruzińska Izba Przemysłowo-Handlowa

https://pol-ge.com/pl/strona-glowna/
Polsko – Gruzińska Izba Gospodarczo Handlowa powstała z pasji Polaków do Gruzji i działa na rzecz rozwoju wzajemnych stosunków gospodarczych i kulturalnych pomiędzy Polską i Gruzją. Jest jedną z wiodących organizacji biznesowych w Polsce.

Panthers Wrocław

http://pantherswroclaw.com/
Panthers Wrocław to wrocławska drużyna futbolu amerykańskiego. Klub powstał z połączenia Devils Wrocław i Giants Wrocław - wielokrotnych Mistrzów i Medalistów Mistrzostw Polski.

UNIT4

https://www.unit4.com/pl
W dzisiejszym świecie, gdzie jakość świadczonych usług decyduje o przetrwaniu przedsiębiorstwa na rynku, optymalizacja procesów biznesowych jest niezwykle istotna. Unit4 Polska dostarcza rozwiązania skoncentrowane w pierwszej kolejności na ludzkich potrzebach, rozumiejąc specyfikę firm usługowych.