21 czerwca 2023

IX spotkanie grupy TOP 10

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych miała przyjemność być gospodarzem dziewiątego spotkania w ramach prestiżowej grupy TOP 10, w skład której wchodzą przedsiębiorcy i osobowości Wrocławia i Dolnego Śląska. Inicjatorem zawiązania tej grupy jest Pan Mariusz Żebrowski, a rozmowy i dyskusje prowadzone na forum już przynoszą owoce.

Dzisiejsze spotkanie było wyjątkowe, bo wystąpiły na nim dwie nasze studentki, które mogły przedstawić swój punkt widzenia pod kątem biznesu i współpracy uczelni z przedsiębiorcami oraz możliwości, jakie daje to partnerstwo.

Rektor, który brał udział w spotkaniu, nie ukrywał dumy z wypowiedzi studentek. Ważne były zwłaszcza słowa, że studenci oczekują większej liczby spotkań z przedsiębiorcami. Widać więc, że tego typu okazje do rozmowy i poznania doświadczenia osób, które odniosły sukces i zarządzają dużymi firmami, jest dla młodych osób bardzo istotna.

Ponadto podczas spotkania wywiązało się dużo różnych rozmów i dyskusji na tematy bieżące dotyczące gospodarki i zarządzania.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć ze spotkania.