21 czerwca 2024

X Wrocławskie Forum Kobiet

X Wrocławskie Forum Kobiet

20 czerwca 2024 r. nasza uczelnia miała zaszczyt uczestniczyć w X Wrocławskim Forum Kobiet! Wydarzenie zgromadziło osoby ze świata nauki, biznesu, kultury, sztuki i wielu innych dziedzin. Sala była wypełniona po brzegi, co dowodzi, że Wrocławskie Forum Kobiet jest istotnym wydarzeniem, które promuje równość płci i wzmacnia rolę kobiet!

Forum zgromadziło kobiety i mężczyzn aktywnych w biznesie i życiu prywatnym, którzy pragną rozszerzać swoje horyzonty. Celem spotkania było pokazanie możliwości kobiet, identyfikacja szans stojących przed nimi oraz podkreślenie praw, z jakich powinny korzystać. Wspólnie inspirowaliśmy się i dawaliśmy siłę, aby kobiety miały odwagę walczyć o siebie.

Nasza Uczelnia była srebrnym patronem tego wspaniałego wydarzenia, co napawa nas ogromną dumą. Naszą uczelnię pięknie reprezentowały Panie: Dr Aneta Szymanska, prof. WAB, Katarzyna Gryboś, MBA, Magdalena Popielarczyk, Weronika Bereska, Jagoda Żywczyk. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz organizatorowi tego wydarzenia – Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje!