19 grudnia 2023

Wyjazd w ramach programu Erasmus+ na Universitat Politècnica de València UPV w Hiszpanii

Nasze przedstawicielki z Biura Studiów MBA i Podyplomowych, Jagoda Żywczyk i Weronika Bereska, w dniach 4-8 grudnia 2023 uczestniczyły w International Staff Training Programme na Universitat Politècnica de València UPV w Hiszpanii!

Nasze przedstawicielki uczestniczyły w tym inspirującym kursie razem z 54 innymi uczestnikami z różnych krajów, takich jak Belgia, Litwa, Niemcy, Austria, Włochy, Słowenia, Czechy, Węgry. Razem wzmocnili swoje umiejętności komunikacji, pracy zespołowej i zarządzania administracją uczelni.

Przez 25 godzin intensywnych sesji, nasze przedstawicielki skoncentrowały się na różnych aspektach administracji uczelni, od spraw studenckich po finanse i komunikację instytucjonalną. Szkolenia z języka i IT oraz tematyczne warsztaty coachingowe sprawiły, że ich doświadczenie jest teraz jeszcze bardziej wszechstronne!

Wyjazd dziewczyn był możliwy dzięki mobilności dla pracowników administracyjnych w ramach programu Erasmus+. Obecnie nie mamy umowy z Universitat Politècnica de València, ale staramy się ją podpisać.