19 grudnia 2023

Wyjazd w ramach programu Erasmus+ na European University w Gruzji

W dniach 4-8.12.2023 r. dwoje przedstawicieli WAB – Pani Anna Pilarek, specjalistka w Biurze Współpracy z Zagranicą oraz Pan Mariusz Łazarowicz, specjalista ds. Marketingu – uczestniczyli w International Staff Week organizowanym przez European University w Gruzji, Tbilisi.

Wyjazd odbył się dzięki mobilności dla pracowników administracyjnych w ramach programu Erasmus+.

Podczas tego tygodnia nasi przedstawiciele, oprócz zapoznawania się z kulturą i obyczajami gruzińskimi, przede wszystkim nawiązywali nowe kontakty z innymi uczestnikami tygodnia międzynarodowego, w którym uczestniczyli przedstawiciele takich krajów jak:

• Francja
  • Chorwacja
  • Niemcy
  • Czechy
  • Turcja
  • Litwa
  • Łotwa
  • Słowacja

Mamy nadzieję na przyszłe owocne współprace i możliwości wyjazdów również dla naszych studentów.