26 kwietnia 2024

Wyjazd na warsztaty Design Thinking

Studenci incoming oraz studiów anglojęzycznych na zaproszenie Akademii WSB z Dąbrowy Górniczej uczestniczyli w warsztatach DESIGN THINKING przeprowadzonych przez Małgorzatę Małecką-Tomale, gdzie wspólnie kreowali pomysły oparte na empatii! Rezultaty tych inspirujących sesji możecie podziwiać na zdjęciach.

Po intensywnej i kreatywnej pracy przyszedł czas na zwiedzanie! Grupa udała się do słynnej dzielnicy Katowic – Nikiszowiec oraz odwiedziła Muzeum Śląskie, ciesząc się kulturowymi i historycznymi aspektami regionu. Wycieczka rozpoczęła się już o 5:30, ale wczesna godzina w żaden sposób nie zniechęciła studentów, którzy już teraz z niecierpliwością pytają, którą część Polski odwiedzimy następnym razem.

Dziękujemy za gościnę Joannie Łudzień – Koordynatorce ds. Mobilności Akademickiej. Wydarzenie odbyło się dzięki współpracy Biura Współpracy z Zagranicą oraz Welcome Point WAB i było współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.