04 marca 2024

PERSPEKTYWY 2024 – ranking programów MBA

Dnia 29.02.2024 r., po 3 latach przerwy, poznaliśmy wyniki tegorocznego rankingu programów MBA PERSPEKTYWY 2024. Program International MBA realizowany w naszej uczelni uzyskał 17 pozycję – to aż o 4 miejsca wyżej niż w poprzedniej edycji rankingu, a program Executive MBA – 25 miejsce – aż o 5 pozycji wyżej. Co warto zaznaczyć, nasz program International MBA jest 2-gim (po UE) najlepszym programem MBA we Wrocławiu! Program ten zajął 7 miejsce w kraju w kategorii „Kadra dydaktyczna programu”, a nasz program Executive MBA, z kolei, zajął 4 miejsce w kraju w kategorii „Wsparcie kariery absolwentów”!

Ranking studiów MBA przygotowywany przez Fundację PERSPEKTYWY jest jednym z najdłużej prowadzonych, a także najbardziej znanych i uznanych, zestawień tego typu w Polsce 🇵🇱. W tegorocznej edycji rankingu zostały sklasyfikowane 34 programy MBA. Aby program MBA został uwzględniony w tegorocznym rankingu, musiał spełnić następujące wymagania: studia trwały minimum dwa semestry, podczas których odbyło się minimum 300 godzin zajęć, program ukończyły co najmniej dwa roczniki absolwentów, a uczelnia prowadząca program była sklasyfikowana w Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw 2023.