04 czerwca 2024

Nasze studentki na międzynarodowym konkursie Young Talent Awards!

Nasze studentki na międzynarodowym konkursie Young Talent Awards!

Wspaniałe osiągnięcie naszych studentek na międzynarodowym konkursie #YoungTalentAwards!

Z ogromną dumą informujemy, że 29 maja 2024 r. nasze studentki kierunku magisterskiego Turystyka i rekreacja, Anna Vekshyna i Polina Chala, wraz z przyjacielem z Hongkongu studiującym w Londynie, wzięli udział w prestiżowej ceremonii #YoungTalentAwards organizowanej przez Hospitality ON w luksusowym hotelu InterContinental Paris Le Grand w Paryżu.

Nasze zdolne studentki rywalizowały w dwóch kategoriach: Booking.com oraz Grape Hospitality. Choć nie zdobyły głównej nagrody, samą nominację i udział w finale tego międzynarodowego konkursu można zaliczyć do wielkich sukcesów!

Jako finaliści mieli okazję do uczestnictwa w ekskluzywnej kolacji z managerem Grape Hospitality oraz otrzymali prywatne zwiedzanie hotelu Kimpton w Paryżu. Dodatkowo, nawiązali cenne międzynarodowe kontakty podczas spotkań z profesjonalistami HR z branży turystycznej.

To nie tylko znakomita okazja do zdobycia doświadczenia, ale również świetny sposób na rozwój międzynarodowej sieci kontaktów zawodowych.

Gratulujemy naszym studentkom niezwykłej determinacji i osiągnięć! Jest to dla nas wszystkich inspiracja, by dążyć do doskonałości i rozwijać swoje pasje.