25 kwietnia 2024

IX Forum Zawodoznawczym w Zespole Szkół Logistycznych we Wrocławiu

Na tegorocznym IX Forum Zawodoznawczym w Zespole Szkół Logistycznych we Wrocławiu, które odbyło się 17 kwietnia 2024 r., mieliśmy przyjemność podpisać porozumienie o współpracy między naszą Uczelnią, a właśnie ZSL, z którym jesteśmy zaprzyjaźnieni od wielu lat. Wrocławską Akademię Biznesu reprezentowała Pani Prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą, dr Marta Drozdowska, prof. WAB. Cieszymy się, że to bardzo ważne wydarzenie dla szkoły, jakim jest Forum, w którym uczestniczą nie tylko uczniowie, ale także zaproszeni goście z firm i instytucji, było miejscem sformalizowania naszych wspólnych działań.

Samo wydarzenie oczywiście przyciągnęło zainteresowanych maturzystów, którzy mogli zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną.

Dziękujemy za zaproszenie i czekamy z niecierpliwością już na kolejne, jubileuszowe X-te Forum Zawodoznawcze!