26 kwietnia 2024

INTERNATIONAL STAFF TRAINING WEEK 2024 na Uniwersytecie w Zadarze

Reprezentantki naszej uczelni dr Aneta Szymańska, prof. WAB oraz Dorota Gębaczyk wzięły udział w INTERNATIONAL STAFF TRAINING WEEK 2024 zorganizowanym przez Uniwersytet w Zadarze w Chorwacji, połączonym z TEACHING MOBILITY.

To był czas pełen wartościowych doświadczeń i inspirujących spotkań, które dostarczyły uczestnikom cennych spostrzeżeń na temat międzynarodowej mobilności w szkolnictwie wyższym.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 uczestników z różnych krajów, którzy chętnie dzielili się spostrzeżeniami i wymieniali doświadczenia dotyczące nowych perspektyw we współpracy międzynarodowej.

Podczas dyskusji na temat strategii marketingowych w edukacji, uczestnicy wydarzenia mieli okazję poznać innowacyjne podejścia do promowania inicjatyw edukacyjnych.