13 listopada 2023

Dni Przedsiębiorczości 7-8.11.2023

Tegoroczne Dni Przedsiębiorczości we Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach stosowanych przybrały nowy wygląd. Dla odwiedzających nas uczniów przygotowano bowiem panel dyskusyjny, w którym udział wzięli przedstawiciele środowiska biznesowego, w tym prezesi i dyrektorzy renomowanych firm. Swoją obecnością zaszczycili nas:

· Pani Marta Zając-Ossowska – Dyrektor ZOO Wrocław

· Pan Sebastian Lorenc – Wiceprezydent Wrocławia Sebastian Lorenc

· Pan Adam Łącki – Prezes Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.

· Pan Maciej Posadzy – Prezes firmy logistycznej 3LP S.A.

· Pan Robert Kaglik – Prezes firmy ubezpieczeniowej RKB Broker Ubezpieczeniowy

· Pan Marek Wasielewski – Prezes biura nieruchomości Jot-Be Nieruchomości

· Pan Damian Pławiński – Food&Beverage Manager w Radisson Blu Hotel, Wroclaw

· Pani Anita Białek – Prezes Radio Wrocław

Ponadto po spotkaniu uczniowie wzięli udział w warsztatach, które miały różnorodną tematykę związaną z biznesem i rozwojem osobistym.

Wydarzenie to odbyła się w dniach 7 i 8 listopada i zgromadziło ponad 240 uczniów ze szkół średnich z Wrocławia, Sycowa, Środy Śląskiej, Żmigrodu, Oławy i Ząbkowic.

Dziękujemy jeszcze raz naszym gościom i prelegentom za zaangażowanie i przekazaną wiedzę, a uczniom za obecność i aktywność podczas wydarzenia.