27 maja 2024

Blended Intensive Programme 2024

Blended Intensive Programme 2024

Dzięki inicjatywie Pani Prorektor dr Marty Drozdowskiej, prof. WAB i Biura Współpracy z Zagranicą po raz pierwszy na WAB odbył się Blended-Intensive-Programme „Zrównoważony rozwój. Wielowymiarowy wpływ biznesu. Wpływ człowieka.” i obejmował współpracę z dwoma uniwersytetami partnerskimi – Inholland University of Applied Sciences i Dania Academy Denmark.

Studenci WAB i uczelni zagranicznych pracowali nad projektami dla jednej z najprężniej rozwijających się firm na rynku wrocławskim – Kolejkowo. Praca nad projektem obejmowała wykłady, zajęcia praktyczne oraz wizytę studyjną w Kolejkowie.

Jury oceniające projekty składało się z polskich, duńskich i holenderskich wykładowców oraz przedstawicieli Kolejkowa. Każdy projekt był wyjątkowy i gratulujemy innowacyjnych i zrównoważonych pomysłów!

Oprócz pracy nad swoimi projektami, studenci mieli okazję poznać Wrocławską Grę Miejską, odwiedzić i wziąć udział w warsztatach browarniczych w Piwnicy Świdnickiej, a także dowiedzieć się więcej o województwie dolnośląskim podczas wycieczki do Podziemnego Miasta Osówka i na Szczeliniec Wielki.

Kolejnym elementem współpracy jest wyjazd studentów WAB do Dania Academy na Letnią Szkołę Zrównoważonego Marketingu. Erasmus+ wzbogaca życie, otwiera umysły!

Wielkie dzięki i do zobaczenia wkrótce!