Studia magisterskie

Studia magisterskie

Skończyłeś studia licencjackie i myślisz o dalszym kształceniu? Studia magisterskie na Wrocławskiej Akademii Biznesu pozwolą Ci zdobyć umiejętności i wiedzę, dzięki którym spełnisz się w jednym z zawodów przyszłości. Naszą misją jest kształcenie dla biznesu. Jeśli więc zależy Ci na tym samym, sprawdź, jakie kierunki studiów drugiego stopnia mamy w naszej ofercie i zdobądź pracę marzeń.

Studia magisterskie – dlaczego warto je skończyć?

Studia magisterskie są nie tylko kontynuacją edukacji poziomu licencjackiego, ale także drogą do głębszego zgłębienia wiedzy w wybranej dziedzinie. Ukończenie ich otwiera przed absolwentami drzwi do bardziej zaawansowanych stanowisk zawodowych, często wiążących się z wyższym wynagrodzeniem. Magisterium potwierdza kompetencje w specjalistycznym obszarze, zwiększając konkurencyjność na rynku pracy. Co więcej, ukończenie studiów magisterskich rozwija zdolności krytycznego myślenia, analizy skomplikowanych problemów oraz pracy nad zaawansowanymi projektami. Dla wielu to również czas na nawiązanie cennych kontaktów w branży oraz zdobycie praktycznego doświadczenia dzięki możliwościom stażu czy pracy w trakcie studiów. W czasach szybko rozwijającej się gospodarki i ciągłych zmian technologicznych wyższe kwalifikacje stają się kluczem do osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego.

Studia magisterskie we Wrocławiu – kierunki, które możesz wybrać

Zastanawiasz się, jakie studia drugiego stopnia warto ukończyć, by uzupełnić wiedzę zdobytą na licencjacie albo wykazać się posiadaniem dodatkowych kompetencji, które są niezbędne w pracy, o której marzysz? Dbamy o to, żeby kierunki oferowane naszym studentom pozwalały w jak największym stopniu przybliżyć się do szansy na pracę w zawodzie przyszłości. W tym celu proponujemy m.in. studia z obszaru zarządzania – marketingiem internetowym w praktyce, systemami logistycznymi, projektami lub zasobami ludzkimi. Kształcimy również menadżerów hotelarstwa oraz przemysłu spotkań i wydarzeń. Dzięki staniu się magistrem jednego ze wspomnianych kierunków praca w wymarzonej branży stanie przed Tobą otworem. Jeśli więc pasjonujesz się jednym z tych tematów lub czujesz, że doskonale sprawdzisz się w takiej branży, tylko potrzebujesz wykształcenia w tym zakresie albo po prostu chcesz je uzupełnić, aplikuj na naszą uczelnię!

Studia magisterskie odbywają się w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Jeśli więc nie mieszkasz we Wrocławiu, możesz uczestniczyć w zajęciach online w weekendy.

Wybierz jeden z interesujących Cię kierunków, które gwarantują, że Twoja wiedza przyda się w przyszłości. Naszym studentom zapewniamy najlepszą kadrę dydaktyczną oraz możliwość przetestowania swoich umiejętności podczas stażu w firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu wchodząc na rynek pracy możesz wykazać się zdobytym doświadczeniem, które doceni każdy pracodawca. Wybierz studia magisterskie dla siebie i zadbaj o swoją przyszłość!