16 lutego 2022

Robert Wolski

Pełnomocnik Rektora ds. kierunku logistyka oraz pracownik dydaktyczny na stanowisku asystenta w Wyższej Szkole Handlowej. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku turystyka oraz zarządzanie przedsiębiorstwem i łańcuchem dostaw. Ukończone studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Autor kilkunastu publikacji naukowych z zakresu zarządzania, logistyki, budowania relacji, zarządzania wiedzą czy turystyki. Współpracownik wielu podmiotów gospodarczych oraz publicznych w regionie. Były prezes oraz członek organizacji studenckich i społecznych. Uczestnik ogólnopolskich projektów o charakterze ekonomiczno-społecznym mających na celu propagowanie wiedzy z zakresu ekonomii, logistyki, przedsiębiorczości i rozwoju kompetencji miękkich wśród dorosłych, młodzieży, a także dzieci. Szkoleniowiec z zakresu prowadzenia grup warsztatowych, budowania zespołu i kształtowania kompetencji miękkich.

W latach 2012 – 2017 szkoleniowiec oraz realizator projektów edukacyjnych z ramienia Fundacji im. Macieja Rataja w Warszawie.

W latach 2015 – 2020 pracownik dydaktyczny Uniwersytety Ekonomicznego we Wrocławiu.

Obecnie kierownik działu logistyki wrocławskiej firmy z branży meblarskiej.

Zainteresowania badawcze: Zarządzanie w logistyce, relacje gospodarcze, zrównoważony rozwój, zarządzanie wiedzą, przedsiębiorczość. Specjalizuje się w metodach jakościowych.

Prywatnie pasjonat poznawania nowych kultur i zakątków świata.