16 lutego 2022

dr Bartosz Gonczarek

Praktyk biznesu z doświadczeniem w realizacji zagadnień innowacyjnych – zarówno w planowaniu, tworzeniu jak i wprowadzania na rynek nieistniejących wcześniej produktów.

Doradzał i współtworzył strategie przemian w ramach największych podmiotów gospodarczych w regionie (Mercedes Benz, KGHM, PGNiG, Tauron, Enion, RawlPlug). Był finalista konkursu Nagrody Wejcherta Polskiej Rady Biznesu oraz EY Przedsiębiorca Roku 2017.

Współzałożyciel firmy Explain Everything z siedzibą we Wrocławiu i Nowym Jorku, która z sukcesem wprowadziła an rynek platformę wykorzystywaną obecnie przez miliony nauczycieli i uczniów na całym świecie. Jej flagowy produkt na urządzenia Apple wygrał niedawno plebiscyt Best of 2020 by Apple w kategorii Leading the Classroom.

Bartosz jest ekspertem w tematyce przechodzenia od pomysłu do realizacji i budowania zespołów skupiających ekspertów do realizacji nowatorskich pomysłów. Jest też jednym z mentorów skupionych dookoła MIT Enterprise Forum Europe.

Bartosz komentuje zagadnienia przyszłości pracy i narzędzi wspomagających procesy kreatywności w środowisku pracy.

Podcast: Core Concepts (https://podcasts.apple.com/pl/podcast/core-concept/id1482209528, Publikacje blogowe: https://www.gonczarek.com/blog/)