16 lutego 2022

ALDONA KUCNER

Ukończone studia magisterskie w Wyższej Szkole Zarządzania i MBA w Thames Valley University. Ukończone studia podyplomowe z zakresu Dziennikarstwa oraz Komunikacji Społecznej i PR. Wiele specjalistycznych kursów w kraju i zagranicą. Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania Thames Valley University/Matrik.

Kilka tysięcy godzin doradztwa i ponad trzy tysiące godzin przeprowadzonych szkoleń z zakresu marketingu, Innowacji i przedsiębiorczości. W tym:

Szkolenia i doradztwo grupowe i indywidualne dla uczestników dziewięciu edycji konkursu „Start-up. Pomysł na biznes oparty o innowacje i wyniki prac naukowych” organizowanych przez Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej.

Realizacja projektu „Menadżer Projektu Badawczo-Rozwojowego” a w nim wykłady i doradztwo z zakresu studiów wykonalności i marketingu technologii.

Doradztwo dla innowacyjnych start-upów zlokalizowanych w Dolnośląskim Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Opracowanie marketingowego audytu technologicznego dla 3 firm planujących ekspansję na rynki zagraniczne (zleceniodawca: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej)

Opracowanie Business Review dla 3 firm planujących ekspansję na rynki zagraniczne (zleceniodawca: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej)

Przeprowadzenie moderacji 7 spotkań grup ds. Inteligentnych Specjalizacji Dolnego Śląska wraz z opracowaniem raportów dotyczących perspektyw rozwoju branż (zleceniodawca: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego)

Pomoc we wprowadzeniu na rynek ok. 300 start-upów technologicznych.

Codzienne wsparcie marketingowe wielu dolnośląskich przedsiębiorstw w zakresie od strategii marketingowej, po działania promocyjne, budowanie marki i wsparcie sprzedaży.

Autor książki „Przeklęte drobiazgi” wyd. Q-Aldo Publishing oraz „Jak zostać kreatywnym przedsiębiorcą” wyd. Politechnika Wrocławska

Autor publikacji „Business Technology Roadmaps” wraz z metodologią Smart

Labs – wyd. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Prowadzi blog: kursnainnowacje.pl

Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK