16 września 2022

Zapraszamy na MBA Open Day!

Kolejne webinary z okazji Drzwi Otwartych studiów MBA już niebawem.

Nasi wykładowcy chcąc zaprezentować Państwu kierunki studiów, a także siebie personalnie, przygotowali tematyczne, interesujące i ciekawe wystąpienia w językach polskim i angielskim.

Wydarzenie online na naszym FB

By wziąć udział w Drzwiach Otwartych wystarczy dołączyć do nas na Facebooku. Live będzie streamowany bez przerwy, a poszczególne webinary odbędą się w przypisanych do nich godzinach.

Link: MBA Open Day

Program wydarzenia

13:30 – 13:45: Wprowadzenie
(Dr Aneta Szymańska, prof. WSH, Prorektor ds. Rozwoju i Internacjonalizacji)

13:45 – 14:15: Dekarbonizacja najważniejszym zadaniem ludzkości
(Managerka ds. komunikacji – Magdalena Jarząbek)

14:15 – 15:00: Hoshin Kanri – budowanie strategii organizacji
(Konsultant zarządzający LMCG – Patryk Szatkowski)

15:00 – 15:30: E-commerce rapid growth impact on Supply Chain trends
(Paweł Łotecki Omnisolutions Founder & CEO, Supply Chain consulting)

15:30 – 16:00: Coaching w biznesie – metoda jak rozwijać światłych liderów, budować skuteczne zespoły oraz tworzyć innowacyjne kultury organizacyjne
(CEO and founder, Executive Coach – Marek Wzorek)

16:00 – 16:30: Brands and customer centricity – Beyond the stereotypes (Co-Founder Human Centric Group MSc / MBA Lecturer Angel Investor- Luca Bertocci)

16:30 – 17:00: Makroekonomiczne otoczenie przedsiębiorstw – bieżąca sytuacja i perspektywy
(dr hab. Andrzej Raszkowski, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Professor HTW Dresden – University of Applied Sciences)

Certyfikat uczestnictwa!

Za udział w MBA Open Day każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający wzięcie udziału w wydarzeniu oraz realizowanych z tej okazji wykładach!