26 kwietnia 2023

Zapraszamy na konferencję „Digital marketing atrakcji turystycznych w praktyce”!

Zapraszamy na konferencję „Digital marketing atrakcji turystycznych w praktyce”!

Serdecznie zapraszamy na konferencję, która będzie podsumowaniem przeprowadzonych badań na Dolnym Śląsku, mających na celu sprawdzenie skuteczności Digital Marketingu wśród dolnośląskich atrakcji turystycznych.

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się, jak wypadły różnego rodzaju zabytki, muzea etc. w kwestiach prowadzenia Social Mediów, kontaktu z odbiorcami, prowadzenia swoich profili oraz opiniach Google. Jest to idealny moment, by podnieść wartość medialną i wizerunkową atrakcji w oparciu o zaprezentowane wyniki badań, a także przekazaną wiedze praktyczną przez specjalistów marketingu.

Posłuchaj ekspertów w swojej branży

Wśród prelegentów znajdą się:

Jakub Feiga – dyrektor biura zarządu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, aktywny działacz na rzecz turystyki na Dolnym Śląsku i osoba znająca branżę „od podszewki”. Podsumuje wartości marketingowe w Internecie atrakcji naszego województwa i przedstawi możliwości kooperacyjne pomiędzy instytucjami.

dr Marta Drozdowska, prof. WAB – znawczyni turystyki w każdym aspekcie, prowadząca wiele badań krajowych i międzynarodowych. Główna badacz projektu, który zrodził konferencję. Na co dzień wykłada przedmioty turystyczne na WAB i piastuje stanowisko Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą.

Jakub Paczyński – prezes i twórca Kolejkowa, atrakcji turystycznej, która z pasji przeistoczyła się we flagową atrakcję Wrocławia i nie tylko. Modelarz z pasji opowie, w jaki sposób Kolejkowo realizuje swój Digital Marketing.

Magdalena Popielarczyk – specjalista ds. marketingu z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadziła wiele kampanii Internetowych w Social Mediach. Wykłada także takie przedmioty jak „Digital Shapers i Digital Natives – komunikacja kontentowa” oraz „Budowanie wizerunku w sieci”. Na konferencji zaprezentuje wartościowe i skuteczne rozwiązania do prowadzenia Digital Marketingu atrakcji turystycznych.

Konferencja stacjonarnie i ONLINE!

Wydarzenie odbędzie się w Auli Wrocławskiej Akademii Biznesu, ul. Ostrowskiego 22 Wrocław, a także będzie transmitowane online.
Dla sprawnej organizacji bardzo prosimy, by osoby chcące uczestniczyć w Konferencji na miejscu, zapisały się poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się poniżej

Formularz rejestracyjny

Stream wydarzenia będzie dostępny na Facebooku. Link do wydarzenia online znajduje się TUTAJ

Program konferencji

10:00-10:15 – POWITANIE –
dr Roman Fulneczek, prof. WAB – Rektor WAB
Adam Zawada – Prezes zarządu DOT

10:15-11:00 – WYNIKI BADAŃ DIGITAL MARKETINGU DOLNOŚLĄSKICH ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH –
dr Marta Drozdowska, prof. WAB – Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą

11:00-11:30 – BUDOWANIE WIZERUNKU ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH W SOCIAL MEDIA –
Magdalena Popielarczyk – Kierownik Działu Marketingu

11:30-11:45 – PRZERWA KAWOWA

11:45-12:15 – DOBRE PRAKTYKI DIGITAL MARKETINGU
NA PRZYKŁADZIE KOLEJKOWA –
Jakub Paczyński – Prezes Zarządu Kolejkowa

12:15-12:45 – MOŻLIWOŚCI WSPÓLNEJ PROMOCJI ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH DOLNEGO ŚLĄSKA –
Jakub Feiga – Dyrektor Biura Zarządu DOT

12.45-13:00 – PODSUMOWANIE