Studia licencjackie

Studia licencjackie we Wrocławiu umożliwiają zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Jednocześnie rozwijają kompetencje miękkie, takie jak: kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy w stresie, zarządzanie czasem oraz radzenie sobie z kryzysem. Program dla wszystkich kierunków studiów I stopnia został dostosowany do potrzeb studentów, ale też pod kątem rozwijającego się dynamicznie świata biznesu.

Do odpowiedzi na wyzwania zawodowe, przygotowują doświadczeni, pomysłowi i rzetelni wykładowcy, którzy co semestr prowadzą nowe i ciekawe zajęcia. Licencjat zaskakuje programem i daje rzetelne podstawy do imponującej kariery zawodowej.

Dlaczego studia licencjackie we Wrocławskiej Akademii Biznesu?

  • Poznasz kluczowe zasady współczesnego biznesu i gospodarki krajowej oraz międzynarodowej.
  • Będziesz znakomicie kategoryzował i analizował dane – nauczysz się nie tylko operować specjalistycznym słownictwem, ale także zrozumiesz definicje terminów biznesowych.
  • Otrzymasz możliwość podjęcia stażu, praktyki, a nawet pracy w wielu renomowanych firmach.
  • Weźmiesz udział w obcojęzycznych warsztatach, debatach, wykładach.
  • Lektoraty z języka angielskiego oraz niemieckiego przygotują Cię do pracy na rynku międzynarodowym.

Wybierając studia licencjackie we Wrocławskiej Akademii Biznesu, stawiasz na edukację, rozwój i niesamowitą przygodę. Dołącz do grona cenionych absolwentów WAB!