DIGITAL MARKETING – Sprzedaż i Marketing

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Tryb studiów: Stacjonarny i niestacjonarny
Forma zajęć: stacjonarna/hybrydowa lub online
Czas trwania: 3 lata (6 semestrów)
Język wykładowy:
polski

STUDIUJ W WEEKENDY ONLINE!

Jest to specjalność skierowana dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki marketingu Internetowego. We współczesnej gospodarce, każde przedsiębiorstwo, instytucja publiczna czy organizacja rządowa nie jest w stanie funkcjonować bez marketingu w internecie. Bez względu na to, czy będziesz w przyszłości zajmować się takimi tematami jak pozycjonowanie, tworzyć content na różnego rodzaju środki przekazu, czy zajmować się optymalizacją strony WWW, to w tych dziedzinach zostaniesz ekspertem. Nie zapomnij też, że to zawód mocno wolny i także nauczysz się pracować jako freelancer, co może zaowocować ciekawymi stanowiskami pracy i projektami, które przyjdzie Ci realizować.

  • Kampanie internetowe
  • SEO – optymalizacja wyników wyszukiwania
  • Narzędzia google w marketingu
  • Content marketing
  • Media społecznościowe
  • Email marketing
  • Influencer marketing

Kierunek studiów dedykowany jest dla osób pragnących pozyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu sprzedaży i marketingu. Polecany jest osobom, którzy zamierzają rozwijać swoją karierę w obszarze i sprzedaży i marketingu w podmiotach zarówno komercyjnych jak i publicznych.

Absolwenci kierunku Sprzedaż i Marketing jest poszukiwanym pracownikiem na rynku przez przedsiębiorstwa prywatne (pracownicy działu marketingu, social media, tworzenie kampanii reklamowych) jak i organizacje publiczne (działy informacji i promocji, kampanie promocyjne miast i regionów, obsługa marketingowa wydarzeń lokalnych i regionalnych) .

Pracownik marketingu

Content specialist

Agencja reklamowa

Płatność dla obywateli Polski, UE i posiadających Kartę Polaka:

Opłata rocznaOpłata semestralna10 rat w roku12 rat w roku
Cena regularna
(rok akademicki 2023/2024)
5 500 zł2 900 zł600 zł500 zł

Opłata administracyjna wynosi 85 zł

Dla studentów spoza UE i nieposiadających karty Polaka:

Opłata rocznaOpłata semestralna
Cena regularna
(rok akademicki 2024/2025)
1 400 €750 €
Cena promocyjna*
(rok akademicki 2024/2025)
1 200 €650 €

Opłata administracyjna wynosi:

  • 120 € – obywatele Ukrainy i Białorusi
  • 140 € – obywatele Azji Środkowej: Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Turkmenistanu, Turcji, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Kirgizji, Kazachstanu i Mongolii
  • 220 € – obywatele pozostałych państw. Nie dotyczy obywateli: Europy Północnej, Europy Zachodniej, Europy Wschodniej (Ukrainy, Białorusi), Azji Środkowej (Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Turkmenistanu, Turcji, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Kirgizji, Kazachstanu i Mongolii)