Drzwi Otwarte WAB 2024

Zapisz się na Drzwi Otwarte już teraz!

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych!

Data: 27-28 lutego 2024 roku
Godziny: 9:00 – 14:00 (zajęcia co 1h – 1,5h)
Lokalizacja: Budynek uczelni – ul. Ostrowskiego 22, 53-238 Wrocław

Dlaczego warto wziąć udział?

Poznaj naszą uczelnię: Zobacz, jak wygląda nasza uczelnia, poznaj naszą infrastrukturę i atmosferę sprzyjającą nauce.

Spotkaj przyszłych kolegów i koleżanki: To doskonała okazja, aby poznać innych zainteresowanych studiami na naszej uczelni.

Weź udział w ciekawych zajęciach: Zapisując się na to wydarzenie będziesz uczestniczyć w ciekawych wykładach i warsztatach z zakresu kierunków studiów na naszej Uczelni.

Dowiedz się jak rozpocząć studia: Porozmawiaj z naszymi specjalistami z Biura Rekrutacji odnośnie procedury przyjęcia na studia oraz zapytaj o aktualne kierunki studiów.

Harmonogram zajęć

Nasi eksperci i wykładowcy przygotowali dla Was bogaty program, który pozwoli Wam zgłębić różnorodne dziedziny nauki oraz biznesu. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie!

Zachęcamy do rejestracji na wybrane wydarzenia już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Aby się zapisać, wystarczy kliknąć i wypełnić formularz zgłoszeniowy powyżej.