18 lipca 2022

MBA Open Day oraz wizyta studyjna studentów HHL

Kolejne wspólne spotkanie!

Już piąty raz odwiedziła nas grupa studentów MBA z naszej uczelni partnerskiej – HHL – Leipzig Graduate School of Management w ramach International Study Trip.

W dniach 15-17 lipca mieliśmy zaszczyt gościć w murach naszej uczelni grupę 30 studentów MBA z różnych krajów oraz 3 profesorów HHL. Tym razem studenci wysłuchali wykładów pt. Introduction to Entrepreneurial Ecosystems and Case Study (prof. dr Kanbach – HHL), A Finance Perspective on the Case Study (prof. dr Alexander Lahmann – HH) oraz Cultural Differences in Entrepreneurship Between Germany/Poland/Eastern Europe/USA with Bartosz Gonczarek (Co-Founder of Explain Everything) W planie agendy jest jeszcze company visit, warsztaty grupowe oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem. 🏤

Drzwi Otwarte MBA

15 lipca odbył się u nas również MBA Open Day. Celem wydarzenia było zaznajomienie potencjalnych kandydatów z naszą bogatą ofertą MBA. W nowym roku akademickim przygotowaliśmy, aż 4 nowości: pierwsze na świecie studia MBA Zarządzanie Zmianą, MBA Dekarbonizacja, a także MBA Automatyzacja Procesów Biznesowych oraz MBA Six Sigma.

W ramach dnia otwartego można było też wysłuchać kilku ciekawych prelekcji:

Czy to prawda, że Six Sigma to najlepsza metoda doskonalenia? (Tomasz Matusiński – Partner Zarządzający w The Lean Six Sigma Company)

Marketing międzynarodowy. Jak rentownie pozyskiwać klientów z całego świata? (Dr Wojciech Idzikowski – Founder of 0101marketing: Digital Marketing Agency)

Przywództwo i zarządzanie zespołami w wirtualnym świecie (Dr Janusz Kosicki – Właściciel Kosicki Consulting)

Kolejne takie wydarzenie planujemy na 13 września – za udział w nim można będzie uzyskać certyfikat MBA Day!

Galeria zdjęciowa