18 października 2022

Kolejna edycja Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości wystartowała!

Dołącz do projektu i rozwiń swój pomysł na biznes.

Rusza kolejny nabór do trzeciej edycji Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości we Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych. Z tego powodu zapraszamy serdecznie każdego naszego studenta, który ma zarys i chęć otwarcia własnej firmy, poradzić się biznesmenów Wrocławia, a także zyskać wsparcie i szkolenia z zakresu przedsiębiorczości.

Do kogo skierowany jest Inkubator?

Jeśli:
-> masz pomysł na własny biznes?
-> interesuje cię założenie firmy?
-> chcesz odbyć darmowe szkolenia?
-> potrzebujesz wsparcia merytorycznego przy projekcie?
To zostań rekinem biznesu i zrealizuj z nami swój plan na przyszłość!

Szkolenia z ekspertami branży!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w spotkaniach szkoleniowych, które poprowadzą specjaliści z firm Żabka Polska Sp. z o.o., Skill & Chill oraz wiele innych.

Jeżeli w twojej głowie kiełkuje pomysł na biznes i chcesz rozwinąć skrzydła, to te szkolenia są właśnie dla Ciebie!

Zapisy

By zapisać się do udziału w projekcie wystarczy wypełnić formularz dostępny pod poniższym linkiem:

Formularz Inkubatora

Zapraszamy!