19 kwietnia 2023

Escola S.A. nowym partnerem WAB!

Miło nam ogłosić, że firma Escola S.A. wkracza do grona naszych partnerów. Współpraca ma na celu kreowanie nowoczesnego wizerunku szkolnictwa wyższego, otwartego na sugestie pracodawców i dostosowanego do potrzeb rynku pracy poprzez wsparcie merytoryczne, dydaktyczne i szkoleniowe.

Oznacza to, że wraz z ekspertami Escola S.A. będziemy realizować poszczególne programy studiów, uzupełniać treść dydaktyczną o aktualne wymagania pracodawców i organizować dodatkowe szkolenia i spotkania dla zainteresowanych studentów.

Ponadto studenci będą mieć możliwość realizacji praktyk zawodowych i stażów w Escola, jak również brać udział w konkursach, konferencjach i warsztatach.

Dziękujemy bardzo firmie Escola S.A., którą na spotkaniu reprezentował Prezes Zarządu, Pan Krzysztof Wojewodzic, za zaufanie i rozpoczęcie współpracy.