24 stycznia 2023

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości ruszył z kopyta!

W ubiegły czwartek (19.01.2023) rozpoczął się cykl zajęć w ramach programu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Zajęcia dla przedsiębiorczych studentów poprowadził trener biznesu – Jacek Urbański reprezentujący firmę Żabka sp.z.o.o., która jest głównym partnerem Inkubatora Przedsiębiorczości WAB.

Zajęcia to praktyczny trening umiejętności biznesowych, a studenci podczas różnych zadań rozwijali kompetencje menadżerskie. Zadanie, którym było grupowe opuszczenie na wysokość ziemi pałąka wydawało się banalne, ale pokazało, że tylko pracą grupową osiągnie się cel i zadaniem kierownika jest koordynacja zespołu. Naturalnie w każdej drużynie wyłonił się taki lider, po czym pojawiał się sukces.

Studenci już czekają na kolejne zajęcia w ramach Inkubatora, a poniżej zapraszamy do fotorelacji ze spotkania. Dziękujemy jeszcze raz Panu Jackowi Urbańskiemu za tak kreatywne zajęcia i przekazaną wiedzę.